Vi Yachts Nowoczesne jachty motorowe

Vi Yachts

Vi z łacińskiego Siła.
Siłą naszego zespołu jest doświadczenie i pasja z jaką tworzymy nowoczesne jachty motorowe.

Idea Vi Yachts powstała w 2021 roku po spotkaniu inwestora Marcin Wojdyły z Robertem Maziarzem, mieszkającym w Mondragone we Włoszech, konstruktorem jachtów z dwudziestoletnim doświadczeniem.
Do zespołu dołączył rzymski projektant i inżynier jachtów morskich Pier Luigi Mimmocchi, który od 1989 roku kieruje firmą MBMarine Project and Design. Jego pracownia specjalizuje się w projektowaniu, inżynierii, budowie i dostawie statków rekreacyjnych i komercyjnych. Przez 30 lat firma współpracowała z ponad 32 stoczniami i dostarczyła ponad 100 projektów standardowych i niestandardowych jednostek pływających, które zostały zbudowane i zwodowane.

Zdobyte doświadczenie pozwoliło MBMarine zaprojektować, dostosować i zbudować prestiżowe łodzie wysokiej jakości dla historycznych i uznanych marek. Przy naszym projekcie, wspólnie kierowaliśmy się prostym celem: znalezieniem idealnej równowagi między elegancją
i funkcjonalnością połączoną z najnowocześniejszymi technologiami.

Prev
Next

Zainwestuj w nowoczesny jacht i dołącz do naszej floty czarterowej

Wspólnie z najlepszymi partnerami budujemy flotę nowoczesnych jachtów inwestycyjnych przeznaczonych na wynajem. Jachty stacjonują w najlepszych marinach na całym Świecie, a wynajmem zajmuje się nasz wyspecjalizowany zespół.

Zainwestuj w nowy jacht motorowy Vi, przenieś Swoje inwestycje na wyższy poziom. Zajmiemy się wszystkim, aby Twoja inwestycja była prawdziwą przyjemnością. Pomagamy w finansowaniu w formie leasingu.

Inwestuj i wypoczywaj!